IRIDIUM 9555 Uydu Telefonu


Geliştirilmiş Özellikler

Güvenilir uydu telefonlarımızdan beklediğiniz tüm ses ve veri özelliklerine ek olarak birkaç önemli eklemeye sahiptir:

  • (4) saate kadar konuşma süresi, (30) saate kadar bekleme süresi. (Güçlendirilmiş batarya ile arttırılabilir.)
  • SMS ve e-posta mesajlaşma özelliği
  • Entegre hoparlör
  • Mini USB veri bağlantı noktası

Iridium 9555 uydu telefonu, kızgın kumlardan donmuş buzullara kadar bütün çevre şartlarına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu telefon, güvenilir mobil uydu iletişimin tek adresidir. Dünyanın her yerinde, Iridium kaliteli ses servisleri, size ayrıcalıklar sağlar.

Güvenilir ve Pratik

9555 Uydu Telefonu kolay kullanımı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Iridium uydu telefonları arasında şu ana kadar en çok satılan uydu telefonudur. Ancak Iridium 9575 Extreme uydu telefonu yakın bir zamanda 9555’in tahtını sallayacak gibi gözüküyor.

Küçük ama Güçlü

Bu telefon küçük bir el cihazına çok fazla güç katıyor. Endüstriyel sınıf tasarım, kompakt, el dostu bir form faktörü ve dahili anten gibi aerodinamik özellikler ile bu şık ama dayanıklı uydu telefonu gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Telefonu orijinal sitesinde incelemek isterseniz lütfen bu linki tıklayın.

Uygun Arama Planları

Iridium Ses Servisleri, Iridium uydu telefonlarını kullanan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çeşitli arama planları sunar. İster ön ödemeli bir planın rahatlığını ya da faturalı bir planın huzurunu tercih edin, seçim sizin. Paket ve Tarifeler butonunu kullanarak Iridium Ses Servisleri Planlarını inceleyebilirsiniz.

Hızlı İletişim Kurun

Bir felakette, karasal veya GSM telefon hatlarının devre dışı kalma riski vardır. Arama yapmaya çalışan kullanıcılar bu telefonlara aşırı yüklenebilir. Uydu iletişimi, ‘Gökyüzündeki Baz İstasyonlarınız ‘ olarak tek alternatif olabilir. Iridium, dünyadaki herkese 66 Low-Earth Orbit (LEO) uydu ağı ile güvenilir uydu bağlantısı sağlar. Uydu bağlantısı, sizin, ailenizin ve iş arkadaşlarınızın kriz sırasında güvende, bilinçli ve bağlı kalmanızı sağlayan kritik bir acil durum kaynağı ve yedek iletişim kaynağıdır.

Diğer ürünleri inceleyin:

Iridium Extreme 9575

IRIDIUM EXTREME 9575

Iridium Extreme PTT

IRIDIUM EXTREME PTT

Iridium GO!

IRIDIUM GO!

Araç/Ofis Kitleri

ARAÇ-OFİS KİTLERİ

Başa dön
EnglishTürkçe