IRIDIUM GO!

 

İletişimde Sınırları Kaldırın!

Iridium GO! ile Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulamayla uydudan sesli arama yapabilir veya metin mesajları gönderebilirsiniz.

Telaşa gerek yok! Yurt içi yurt dışı fark ödemezsiniz. Gerektiğinde, bir dokunuşta sevdiklerinizle bağlantı kurabileceğiniz yeni nesil bir uydu iletişim cihazının yanınızda olması size ayrıcalık katacak.

Akıllı telefonlar için tasarlandı

Mobil cihazlar artık her yerde kapsama alanında… Akıllı telefonunuz artık yerkürenin herhangi bir yerinde kapsama alanı sorunu ile karşılaşmadan çalışacaktır. Iridium GO, 5 adet akıllı telefona kadar güvenilir bir küresel bağlantı oluşturur. Gezegenin neresinde olursanız olun, tek yapacağınız şey; akıllı telefonunuzdaki Iridium GO uygulamasını açarak sevdikleriniz ile uydudan iletişim sağlamak! Bu portatif ünite Wi-Fi hotspot oluşturarak, akıllı telefon veya tabletlerinizin uydudan dünya ile bağlı kalmasını sağlar. 

Bir iletişim reformu

GSM operatörlerinin kapsama alanı olmayan yerlerde yapmanız gereken sadece Iridium GO! ünitesinin entegre anteni yukarı çevirerek Iridium yakın yörünge uydularından birine bağlanmak. Bu sayede, gezegendeki bütün GSM operatörlerinin ötesinde bir kutuptan diğer kutba kesintisiz iletişimi sağlayacağınız tek cihaz, Iridium GO!

 

 
 
 

Diğer ürünleri inceleyin:

Başa dön
EnglishTürkçe